Jak vybrat mobilní klimatizaci Jak vybrat klimatizaci do bytu Jak vybrat klimatizaci do domu Jak vybrat klimatizaci do kanceláře Mobilní klimatizace bez hadice Mobilní klimatizace bez vývodu Odvod vzduchu z klimatizace Topení klimatizací Údržba a servis klimatizace

Mobilní klimatizaci bez hadice do okna

Před zakoupením mobilní klimatizace je důležité vyřešit její hlavní nevýhodu a to je vývod hadice ven z okna.
Pokud budete používat mobilní klimatizaci v místnosti, která má plastové okna, tak to pro Vás nebude žádný problém. Mobilní klimatizace bez vývodu (bez hadice do okna) bohužel neexistuje.

U nás můžete zakoupit speciální těsnění do pootevřeného okna pro mobilní klimatizace, aby Vám neproudil dovnitř teplý venkovní vzduch a ven neunikal studený vzduch viz následující obrázky.

Mobilní klimatizaci bez hadice do okna

Těsnění oken pro mobilní klimatizace je vyrobeno ze speciální textilní fólie, která může být použita na všech typech oken (vyklápěcí, křídlová, šikmá střešní, atd.).
Montáž těsnění je velmi jednoduchá. Suchým zipem se upevní textilní těsnění do okenní štěrbiny, kdy délka 4 m umožňuje použití i na větších oknech.
Integrovaný zip nabízí možnost variabilní polohy výfukové hadice díky těsnění. Na závěr se připojí hadice od mobilní klimatizace.

Mobilní klimatizaci bez hadice do okna

Rádi Vám poradíme na tel. čísle 777 885 896